Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


Výsledky výstav, zdravotní vyšetření. - 29.09.2014

Se Simbou jsme se vydaly na podzimní výstavy. Moc jsme si výlety užily. Výsledky jsou skvělé, na speciální výstavě teriérů v Drážďanech Simba získala výbornou 1, CAC - VHD, CAC - KfT a BOB. Na této výstavě jsem byla po letech a bylo to moc fajn. Zrekonstruovaná tovární hala měla zajímavé kouzlo.

Po německé výstavě jsme pokračovaly dále na západ do Holandska. Nádherné počasí přidalo klasicky milé atmosféře výstavy dobrou náladu. Nyní jsou v Holandsku dva kluby, které soustředí chov wheatnů. Byla jsem na první klubové výstavě klubu nového. Prihlášených 51 psů bylo úžasných. Nejlepší pes Camacha Gildray Naoimh a nejlepší fena Aranmore Fréawyn Éowyn jsou úžasnými představiteli plemene. Naše Simba se neztratila s výbornou 3 v mezitřídě. Jsem moc ráda, že jsem na Kampioenschapsclubmatch 2014 jela.

Ještě jsem s Arturem navštívila jednu z prvního ročníku Krajských klubových výstav KCHT v příjemném prostředí kynologického cvičiště v Brně na Zetoru, kde jsem strávila mládí se psy. Byla to milá vzpomínka. Artur dostal výborný 2 ve třídě vítězů. Mladá fenka Ibis Wheaten Darling dostala v mezitřídě dobrou. Výsledky byly zajímavé, včetně několika diskvalifikovaných jedinců v našem kruhu, zejména kvůli vadám chrupu.

Další výbornou zprávou je zcela negativní vyšetření očí fenky Goldie Kacenka Wheaten Darling. Mám velkou radost!

výsledky výstav

PF 2018 - 28.12.2017

Rok 2017 utekl jako voda. Byl pro mne a moje psy velice, velice rušný, až divoký.

Psát aktuality na web je čím dál více komplikované, poté, co jsem před dvěma lety neodolala a pořídila si F ... více...

Kniha o wheatenech

Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu