Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


Pro letošek jsme ukončili výstavní sezónu. - 05.11.2014

Začátkem listopadu jsem ukončila výstavní sezónu roku 2014, výstav jsem navštívila letos hodně, některé byly profesionální, příjemné, jiné poněkud chaotické. Mám obrovskou radost z úspěchů našich psů.

Benjamínkem a divokým mazlíkem je 1,5 roku stará Simba, během letoška se stala Junior šampionem ČR, dále získala několik denních titulů: BOJ (Best of Juniors), CAC, CACIB, BOB. Na klubové výstavě v Holandsku byla výborná třetí v mezitřídě. Ze Simby mám radost, její srst začíná houstnout, chování už je na výstavách také vzorné.

Na několika výstavách se mnou byl i Artur, jeho úspěchy jsou jak na houpačce, nicméně pěkně uspěl na dvou klubových výstavách. S Arturem je na výstavách dřina, kamarádí se se všemi psy, všude táhne a u stánků žere všechno, co se sežrat dá. Ve třech letech je jeho temperament na vrcholu.

Největší radost mi ale udělal veterán Cerry. Ve svých 10 letech se předvedl ve vynikající kondici na Evropské výstavě psů, získal titul Evropský vítěz veterán a BOV (Best of Veterans). Největší radost mi udělala jeho vynikající kondice a stále výborná nálada. Pro samé vrtění ocasu se nedalo ho ani vyfotit... prostě Kerýsek.

 

výsledky výstav, rok 2014

PF 2018 - 28.12.2017

Rok 2017 utekl jako voda. Byl pro mne a moje psy velice, velice rušný, až divoký.

Psát aktuality na web je čím dál více komplikované, poté, co jsem před dvěma lety neodolala a pořídila si F ... více...

Kniha o wheatenech

Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu