Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


Běžné dny

Wheaten je teriér, přesto je dnes označován za společenského, rodinného psa. Jeho dnešní místo je v rodinném kruhu, uprastřed dění jeho lidské smečky. Pokud je wheaten vhodně vychován a zaměstnán vycházkami či sporty, tak je skutečně ideálním rodinným psem.

David s KarlouTemperament wheatena je nutno v rodině s dětmi přizpůsobit dennímu režimu. Děti vždy musí být pod dozorem, pokud je s nimi wheaten. I když je pes výborně vychovaný, může dojít k nedorozumění a neštěstí je na světě.

Ideálního domácího psa z wheatena samozřejmě dělá jeho povaha. Wheaten je sice teriér, ale velice silně vázaný na svoje pány a pro pohodovou povahu wheatena je nezbytný trvalý kontakt s jeho rodinou. Wheaten zavřený na zahradě nebo v kotci strádá.

koupání smečky v řeceKaždodenní vycházky s nějakým programem jsou nutností, kterou však wheaten ocení a bude spokojený. Můžete vzít občas kolo, běžky, zaběhat si, vymyslet přeskakování kmenů v lese, plavání v rybníce, prostě cokoli, co ozvláštní běžnou vycházku. Váš wheaten bude spokojený a vy jistě také.

 

Praktická, nelínající srst je dalším pozitivem, který majitel wheatena ocení.

PF 2018 - 28.12.2017

Rok 2017 utekl jako voda. Byl pro mne a moje psy velice, velice rušný, až divoký.

Psát aktuality na web je čím dál více komplikované, poté, co jsem před dvěma lety neodolala a pořídila si F ... více...

Kniha o wheatenech

Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu